KONST / Litografier / Färglitografi 8482249

nr 848 2249

Evy Låås

(1923-1999), Sverige

Färglitografi , Evy Låås (1923-1999), 130/350, Signerad 82, motivets mått: 70x55

Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.

Utrop:

800 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2013
kl 20:52:03

22/9 20:28:47 1      Vinnande bud

Evy Låås

Läs mer om Evy Låås